Primary tabs

Внутрішня академічна мобільність магістрів

By Moshan, 5 November, 2024
Переглянути на сайті

Можливість учасників освітнього процесу навчатися в іншому ЗВО на території України визначена Законом України «Про вищу освіту». Навчання та знайомства у новому середовищі дають змогу не тільки отримати нові знання, а також дарують безцінний досвід спілкування у професійному середовищі.

Магістри факультету фізичної культури, спорту та здоровʼя, які навчаються на ОП «Середня освіта. Фізична культура», виявили бажання проходити переддипломну педагогічну практику в закладах вищої освіти інших регіонів, зокрема у Рівненському державному педагогічному університеті. Мета цієї практики – систематизація, закріплення та практична реалізація спеціалізованих знань, умінь і навичок у предметній області 014 Середня освіта (Фізична культура); застосування набутих компетентностей дослідницько-пошукового, інноваційного та практичного характеру при виконанні професійних обов’язків у закладах вищої освіти.

Зміст переддипломної педагогічної практики передбачає здійснення організаційної, навчально-методичної, виховної, науково-дослідницької, спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої діяльності. Саме у таких різносторонніх напрямах упродовж 23 вересня – 26 жовтня 2024 року працювали у Рівненському державному педагогічному університеті магістри Юлія Колеснікова, Катерина Романюк, Тетяна Тлумач і Станіслав Ленартович. Керівником практики від РДГУ виступив завідувач кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту, кандидат педагогічних наук, доцент Вадим Кіндрат, який забезпечив необхідні умови для виконання програми практики.

Під час проходження практики магістри мали змогу виступити у ролі асистентів і проводити навчальні заняття на різних курсах для бакалаврів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура). Зокрема, в межах викладання освітніх компонентів «Спортивні ігри з методикою викладання» (доцент Анатолій Кашуба); «Діагностика та моніторинг стану здоров’я» (доцент Олена Ярмощук); «Теорія і методика навчання силових видів спорту» (доцент Сергій Семенович); «Спортивний туризм» (доцент Людмила Чалій); «Фітнес програми силової та аеробної спрямованості» (доцент Ілона Панчук) тощо.

Загалом це була чудова нагода для магістрів вийти із «зони комфорту», зустріти нових друзів, а також розширити межі професійної самореалізації.

Наталія БЄЛІКОВА,

завідувач кафедри теорії фізичного виховання

та рекреації, доктор педагогічних наук, професор

 

Image
фізра