Primary tabs

Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Фізична реабілітація»

By redactor, 6 July, 2015
Переглянути на сайті

Інститут фізичної культури і здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошує випускників на навчання за спеціальністю «Фізична реабілітація» денної та заочної форми, а також як післядипломна освіта. Підготовка фахівців здійснюється на базі середньої освіти та молодшого спеціаліста (медичний коледж). Освітньо-кваліфікаційні рівні – бакалавр, спеціаліст і магістр. Можливість отримання диплома європейського зразка та працевлаштування за кордоном. Аспірантура за спеціальністю «Фізична реабілітація».
Можливі сфери діяльності випускників: спеціаліст фізичної реабілітації в лікувально-оздоровчих та санаторно-курортних закладах; фахівець з лікувальної фізичної культури та масажу у військових госпіталях, медичних центрах, відділеннях травматології й ортопедії; спеціаліст для роботи в державних та недержавних закладах фізичної реабілітації та соціального захисту населення; інструктор (методист) з фізичної реабілітації для роботи з дітьми з особливими потребами у дошкільних закладах, школах-інтернатах, дитячих будинках, навчально-реабілітаційних центрах і психіатричних закладах; фахівець для роботи у профілакторіях, геріатричних пансіонатах, госпіталях для інвалідів і ветеранів війни та учасників бойових дій (учасників АТО); фізичний терапевт для індивідуальної роботи з неповносправними; інструктор оздоровчо-масової та рекреаційної роботи на виробництві чи за місцем проживання; фахівець з оздоровлення у фітнес-центрах; спеціаліст для роботи в клініках спортивної медицини, спортивно-тренувальних центрах, спортивно-оздоровчих таборах і спортивних командах; фахівець-дослідник в галузі фізичної реабілітації; викладач фізичного виховання та основ здоров’я в навчальних закладах різних типів.
Зміст діяльності фахівця з фізичної реабілітації: надання послуг приватним особам і населенню загалом з метою розвитку, збереження та відновлення максимальної рухової і функціональної спроможності людини; надання послуг у випадках, коли рухова і функціональна спроможність людини послаблена чи втрачена внаслідок старіння, перенесеної травми, хвороби; визначення та покращенням якості життя і рухового потенціалу людини, пропаганда здорового способу життя, профілактики та фізичної терапії; обстеження потенційних можливостей рухових функцій та погодження цілей подальшого професійного втручання.
Навчальний процес студентів спеціальності «Фізична реабілітація» забезпечують високваліфіковані викладачі кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації: 1 доктор наук, професор; 1 доктор наук, доцент; 1 кандидат наук, професор; 6 кандидатів наук, доцентів. Завідувач кафедри – Лях Юрій Єремійович, доктор біологічних наук, професор, голова Українського біофізичного товариства у Волинській області. Активно займається науковою роботою та впроваджує в практику виконання наукових досліджень із біостатистики та доказової медицини й реабілітології. Є автором понад 450 наукових праць.
Науково-дослідна тематика кафедри: оцінка ефективності реабілітаційних процесів; розробка і впровадження індивідуальних реабілітаційних впливів на основні положення доказової медицини (доказова реабілітація); психофізіологічні механізми оздоровчих впливів на функціональний стан військовослужбовців; впровадження телемедичних технологій в практику роботи реабілітаційного центру.
Оздоровчо-профілактична робота: реабілітація та відновлення здоров’я, нормалізація психоемоційного стану, профілактика захворювань, підтримання рухових функцій учасників АТО та членів їх сімей.
Налагоджено зв’язки з українськими та зарубіжними навчальними закладами, серед останніх – академія імені Яна Глюгоша в Ченстохове (Польща), Свентокризська педагогічна академія (м. Пйотрку-Трибунальські, Польща), Відділення фізичної культури Вищої професійної школи (м. Холм, Польща), Католицький університет імені Іоана Павла ІІ (м. Люблін, Польща), Брестський державний університет (Білорусь), Полєський державний університет (м. Пінськ, Білорусь).
Бази спеціалізованої практики студентів: Волинська обласна клінічна лікарня; Волинський обласний госпіталь інвалідів війни; Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання; Луцька міська клінічна лікарня; санаторій матері та дитини «Пролісок»; Луцький навчально-реабілітаційний центр; Волинський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів; Волинський обласний спеціалізований будинок дитини; спеціалізований садочок №57 для сліпих і слабозорих дітей; Луцький спеціалізований ДНЗ №28 для дітей з вадами розвитку; санаторно-курортні заклади області.
Навчально-тренувальна база студентів: два ігрових зали, три тренажерних, зал аеробіки, зал загальної фізичної підготовки, гімнастичний та тенісний спортивні зали, стадіон, аудиторії.
Оздоровчо-практична база студентів: центр оздоровлення учасників АТО та їхніх сімей.
Студенти спеціальності беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних конференцій, займають призові місця у всеукраїнських олімпіадах з фізичної реабілітації та Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Вони вміють не лише добре вчитися, але й цікаво та змістовно відпочивати.
Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Фізична реабілітація», яка є однією із найбільш перспективних та престижних спеціальностей на ринку праці в Україні та в Європі!

 

 

 

 

Image