26 березня на факультеті міжнародних відносин пройшов день відкритих дверей. Усі охочі абітурієнти та їхні батьки мали змогу ознайомитися з факультетом і отримати відповіді на бажані запитання.
Зустріч проводив декан факультету Сергій Федонюк, який розповів про історію заснування, склад факультету, навчальні процеси та майбутні перспективи для випускника-міжнародника. На дійстві також були присутні представники від кожної з кафедр факультету.
Кафедру міжнародної інформації представляли студенти IV курсу Назар Ремезовський, Павло Фокін та Інна Пелипенко. Вони детально поінформували про навчання за спеціальністю «Міжнародна інформація». Студенти зазначили, що цей напрям сьогодні особливо популярний, адже відчувається значна потреба у фахівцях, які забезпечують міжнародну взаємодію в галузі зовнішньополітичних, економічних та культурних взаємовідносин України з іншими державами. Зрозуміло, важливим чинником для абітурієнта є не лише престиж спеціальності, а й попит на ринку праці. Оволодіння цією спеціальністю дає хороший старт для професійного росту молодої людини. Моніторинг свідчить, що фахівці з міжнародної інформації дедалі більше будуть затребувані як в Україні, так і за кордоном. Кафедра міжнародної інформації готує фахівців з інформаційно-аналітичної діяльності у сфері міжнародних відносин, державного управління, у корпоративних структурах та громадських організаціях. Студенти, які завершили навчання за спеціальністю «Міжнародна інформація», отримують одразу дві кваліфікації: інформаційний аналітик-міжнародник, перекладач. Це допомагає студентам не лише зберегти час та заощадити кошти, а й розширити можливості при працевлаштуванні.
Випускники спеціальності «Міжнародна інформація» можуть працювати в:
• центральних органах державної влади (міністерства та відомства, комітети Верховної Ради, Адміністрація Президента тощо);
• місцевих органах державної влади та самоврядування;
• внутрішньодержавних та закордонних органах зовнішніх відносин (Міністерство закордонних справ, дипломатичні та консульські установи, представництва держави при міжнародних органах та організаціях);
• державних та корпоративних установах різних сфер життєдіяльності;
• міжнародних установах та інститутах;
• засобах масової інформації (державні та комерційні теле- та радіокомпанії);
• аналітичних та інформаційно-обчислювальних центрах;
• політичних партіях та громадських організаціях;
• закладах освіти і науки та ін.
Студенти-міжнародники та викладачі також беруть активну участь у театральній студії «Modern Globe», створеній на базі факультету міжнародних відносин. Особливістю є те, що всі постановки англомовні. Також студенти можуть писати власні статті та аналітичні матеріали до часопису «КоМА». Щорічно на факультеті відбуваються цікаві події: День здоров’я, «Міс та Містер факультету», «Що? Де? Коли?», тиждень факультету й інші заходи.
Яна ГОНТАРУК,
студентка IV курсу
спеціальності «Міжнародна інформація»
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело