Primary tabs

Випускний на історичному факультеті

By redactor, 4 July, 2016
Переглянути на сайті

1 липня на історичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся випускний вечір для студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» і «спеціаліст» денної та заочної форм навчання спеціальностей «Історія», «Політологія», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Музейна справа та охорона пам’яток історії та культури». Зі знаменною подією першим привітав студентів декан історичного факультету, доктор історичних наук, професор Анатолій Шваб і вручив кращим випускникам 2016 року грамоти за значний внесок у розвиток студентського самоврядування університету, вагомі наукові здобутки, відмінне навчання, високі творчі та спортивні результати. 

Своїми враженнями про роки навчання та випускників поділилися викладачі та студенти факультету:

Валентин Малиновський, професор кафедри політології та державного управління: «Бажаю випускникам 2016 року продовжити славні традиції історичного факультету і знайти своє гідне місце в житті. І ніколи не забувати свою Alma Mater».

Фаїна Рябчикова, доцент кафедри документознавства та музейної справи, куратор IV курсу спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність: «Я дуже пишаюся цьогорічними випускницями. Це активні, креативні, цілеспрямовані молоді люди, які не бояться труднощів та сміливо йдуть до своєї мети. Мені було дуже легко й цікаво працювати з ними. Бажаю, щоб кожна з дівчат змогла повністю реалізувати себе в житті».

Аліна Дричик, випускниця спеціальності «Історія»: «Ось і настав той день, коли ми закінчили університет. Цю подію супроводжують розлуки й сподівання, смуток прощання і радість зустрічей із незвіданим майбутнім. Чотири роки пролетіли непомітно, і вже сьогодні ми – бакалаври. Ми вдячні нашому історичному факультету, деканату, кожному викладачеві за ті знання, які він нам дав, за емоції і  переживання, за розуміння.  Дорогі випускники, рідна 42 група, завтра перед нами відкриються тисячі доріг, але кожен із нас обере свою. Бажаю кожному з нас досягти високих вершин у житті,  вдалого здобуття кваліфікації спеціаліста й магістра. Адже університет виконав свою високу місію: привів нас до вершин професійної досконалості й життєвого успіху. Дорогі батьки, шановні викладачі, нехай успіх ваших дітей і ваших випускників буде вашою винагородою за терпіння, підтримку і вашу турботу. Низький вам уклін!».

 

 

 

Тетяна Гаврилюк,  випускниця спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність: «Чотири роки промайнули одним днем на моєму рідному історичному. Рідному – бо давно вже став другою домівкою. Хочу подякувати університету за вивчені поняття, за отримані враження, за несподівані обставини, за феєричні події, за нових товаришів, за самореалізацію, самовдосконалення, за кращі роки життя і за професію. Хочеться також висловити слова подяки всім викладачам, які дали нам цінний багаж знань, керівництву університету за доступну та якісну освіту. А тепер настав час вирушати в самостійне життя, реалізовуватися, шукати себе у великому світі. Але я постійно буду сумувати і згадувати свої студентські роки!»

Анна Орєховська, випускниця спеціальності «Політологія»: «Про істфак.... що ж, це факультет, де студентів приймають гостинно і радісно. На історичному факультеті викладачі не проявляють зверхність щодо студентів, а, навпаки, відчувається підтримка та високий професіоналізм. На історичному навчається якось по-європейськи, добре, що відбувається чимало заходів для саморозвитку студентів, круглі столи, конференції, політологічний клуб... А навчатися на спеціальності “Політологія” престижно та перспективно!»

Марія Циганюк, випускниця спеціальності «Музейна справа та охорона пам’яток історії та культури»: «Історичний – це як плацдарм у доросле життя. Кожен сам собі за ці 4–5 років навчання підготовлює план переходу з юності до зрілості. Рідний факультет допомагає не тільки отримати певні знання та навички з обраної спеціальності, а й дає можливість усвідомити всі життєві хитрості. Саме практика “халявопоклонству” дає можливість студентам викручуватися із будь-якої ситуації, а політика взаємодопомоги зобов’язує до спільного прогулу пар та непідготовки до семінарів. Хто відходить від цих студентських догм, вважається злочинцем та халявовідступником. А якщо серйозно, напевно, на жодному з факультеті студентів не навчать так жити, як на історичному. Адже вивчаючи історію – науку про минуле людства – ми робимо певні висновки, аналізуємо факти і маємо змогу вдосконалюватись».

 

 

 

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО, 

заступник декана історичного факультету

 

 

При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело


Image