Primary tabs

«Молода наука Волині»: успішний досвід дистанційного формату

By redactor, 14 May, 2020
Переглянути на сайті

12–13 травня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки дистанційно відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція аспірантів і студентів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень». Цьогоріч учасниками заходу стали понад 300 студентів й аспірантів і нашого вишу, й інших закладів вищої освіти. З відео-привітанням до молодих науковців звернулися ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна, куратор Наукового товариства аспірантів і студентів Ольга Караїм і ректор Волинської православної богословської академії Володимир Вакін.

 

На пленарному засіданні представлено доповіді голови НТАіС вишу Ірини Боричевської «Проблемні аспекти діяльності індустріальних парків в Україні та їх роль у розвитку території»; голови НТАіС факультету філології та журналістики Тетяни Бокотюк «Теоретичні основи дослідження емоційності та емоційних станів»; голови НТАіС географічного факультету Вікторії Горбач «Річка Прип’ять – головна водна артерія Волинської області: сучасні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення». Із матеріалами можна ознайомитися на сторінці Наукового товариства аспірантів і студентів університету .

 

Учасники конференції взяли участь у 26 секційних засіданнях. У межах «Молодої науки Волині» відбувся конкурс на кращі доповіді. Переможців представлено у розрізі секцій:

1. «Освіта/Педагогіка» – Олеся Пальчук, Надія Пожар «Робота з обдарованими дітьми на уроках математики»;

Катерина Циплюк «Розвиток творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку в процесі малювання нетрадиційними техніками».

2. «Культура і мистецтво» – Софія Петлій «Творча постать Ігоря Маркевича».

3.1. «Українська мова та література» – Марина Балдич «Нью-Йоркська поетична група: творчість і літературно-критична рецепція в часописі “Сучасність” (на матеріалі1961–1964 рр.)».

3.2. «Актуальні питання іноземної філології» – Владислав Кушнерук «Сентимент-аналіз для дослідження іронії й сарказму».

3.3. «Історія України» – Лілія Дідич «Операція “Вісла”: характер і наслідки (на прикладі с. Гайове (Пшебраже) Ківерцівського району Волинської області)».

3.4. «Всесвітня історія» – Олена Бондарчук «Місце Куби у зовнішньоекономічних інтересах США 1960-х років».

3.5. «Філософія» – Анжеліка Кравчук «Філософія культури як філософія символу».

4. «Богослов’я» – Денис Клюковський «Характеристика есхатологічних очікувань релігійної організації “Свідки Єгови”».

5.1. «Теоретичні та аналітико-практичні напрями економічного зростання» – Христина Мельник «Стан розвитку ринку житлової нерухомості Західного регіону».

5.2. «Психологія» – Лілія Ляшко «Вплив мережі Інтернет, як засобу масової комунікації, на соціалізацію підлітків».

7.1. «Тенденції та пріоритети економічного розвитку, безпеки та інноваційної діяльності підприємства» – Наталія Корх «Тенденції розвитку маркетингу банківських послуг».

7.2. «Фінанси, облік і менеджмент в умовах ринкових перетворень» – Анна Мельникова «Вплив змісту праці на мотивацію працівників».

7.3. «Документаційне забезпечення та адміністрування систем управління» – Софія Яковлєва «Електронне урядування: основи реалізації в Україні».

9. «Біологія» – Світлана Новосад «Порівняльна характеристика біохімічних показників крові у домашніх котів та собак при нирковій недостатності».

10.1. «Екологія» – Ольга Затхей «Оцінка якості ґрунтових вод на території Червоноградського гірничопромислового району».

10.2. «Хімія» – Марія Андрощук «Антиоксидантні властивості екстрактів овочевих порошків (капусти червоної, моркви, перцю червоного солодкого, редьки) на прикладі автоокиснення олії соняшникової в процесі зберігання»;

Дарія Грищук «Оптимізація визначення консерванту Е220 (сульфур діоксину) у винах методикою йодометрії».

10.3. «Фізика» – Поліна Пішова, Оксана Кльоц «Підвищення термоелектричної добротності монокристалів Agsbse2-Pbse».

10.4. «Географія» – Вікторія Горбач «Гідрографічна мережа річки Чорногузка та її екологічний стан».

11. «Математика і статистика» – Ганна Мигдаль «Розвиток української математичної мови».

24. «Сфера обслуговування» – Павло Михалевський «Управління в сфері туризму Петриківської об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації влади в Україні».

29.1. «Міжнародні відносини і світова політика» – Анастасія Лисецька «Nichtregierungsorganisation “Brückenschlag Ukraine E. V.” und ihre rolle im europäischen integrationsprozess der region Wolhynien».

29.2. «Міжнародні економічні відносини» – Ірина Гром «Види та функції криптовалют».

 

Сертифікати учасникам конференції та відповідні дипломи переможцям конкурсу «За кращу доповідь на секційному засіданні» ХІV Міжнародної науково-практичної конференції аспірантів і студентів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» буде вручено після скасування умов карантину.

 

Ознайомитися з матеріалами конференції можна на сторінці ХІV Міжнародної науково-практичної конференції аспірантів і студентів«Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень».

 

 

Науково-дослідна частина

Image
Type