Військові психологи пройшли серію фахових тренінгів-семінарів

Військові психологи пройшли серію фахових тренінгів-семінарів

By Moshan, 20 June, 2024
Переглянути на сайті

Волинський національний університет імені Лесі Українки та Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти організували низку тренінгів-семінарів для психологів, які працюють із військовослужбовцями ЗСУ. Наразі навчання завершили дві групи психологів, які надають психологічну підтримку захисникам і захисницям 100 омбр.

Тренінги-семінари сприяють формуванню резильєнтності, стресостійкості та психологічного злагодження, а також пошуку ресурсів для відновлення. Зрештою, психологам вручали сертифікати про завершення навчання.

психологипсихологи

Ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось відзначив те, що наш ЗВО має добре налагоджену співпрацю і зі 100 обмр, і з ВІППО. Анатолій Васильович зауважив, що Університет усіляко сприяє наближенню перемоги, зокрема реалізовуючи з іншими установами й організаціями проєкти, які допомагають соціальній адаптації та ментальному здоров’ю наших захисників і захисниць.

психологи

Проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна подякувала всім причетним за організацію такої ініціативи. За її словами, з 2014 року зростає суспільний запит на психологів і кафедра практичної психології та психодіагностики має великий практичний досвід у співпраці з військовослужбовцями. Також в Університеті діє «Ветеранський простір ++».

психологи

Доцент кафедри практичної психології та психодіагностики Антоній Мельник, який працює з військовими з 2014 року, висловив сподівання, що такі навчання будуть не разовою акцією. «Я хотів би подякувати організаторам за довіру співпрацювати з колегами-психологами. Спасибі учасникам тренінгу за активність. Було відчутно, що ви хотіли отримати знання: не лише теорію, а те, що треба реально, аби допомагати військовим», – розповів він.

Волинський національний університет імені Лесі Українки та Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти організували низку тренінгів-семінарів для психологів, які працюють із військовослужбовцями ЗСУ. Наразі навчання завершили дві групи психологів, які надають психологічну підтримку захисникам і захисницям 100 омбр. Тренінги-семінари сприяють формуванню резильєнтності, стресостійкості та психологічного злагодження, а також пошуку ресурсів для відновлення. Зрештою, психологам вручали сертифікати про завершення навчання. Ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось відзначив те, що наш ЗВО має добре налагоджену співпрацю і зі 100 обмр, і з ВІППО. Анатолій Васильович зауважив, що Університет усіляко сприяє наближенню перемоги, зокрема реалізовуючи з іншими установами й організаціями проєкти, які допомагають соціальній адаптації та ментальному здоров’ю наших захисників і захисниць. Проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна подякувала всім причетним за організацію такої ініціативи. За її словами, з 2014 року зростає суспільний запит на психологів і кафедра практичної психології та психодіагностики має великий практичний досвід у співпраці з військовослужбовцями. Також в Університеті діє «Ветеранський простір ++». Доцент кафедри практичної психології та психодіагностики Антоній Мельник, який працює з військовими з 2014 року, висловив сподівання, що такі навчання будуть не разовою акцією. «Я хотів би подякувати організаторам за довіру співпрацювати з колегами-психологами. Спасибі учасникам тренінгу за активність. Було відчутно, що ви хотіли отримати знання: не лише теорію, а те, що треба реально, аби допомагати військовим», – розповів він. Ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко зауважив, що колективи інституту та нашого ЗВО спільно організували низку волонтерських ініціатив: «Сьогодні новий напрям роботи – спільні сертифікати для військових за програмою підвищення професійної спроможності груп психологічного супроводу військовослужбовців. С

Ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко зауважив, що колективи інституту та нашого ЗВО спільно організували низку волонтерських ініціатив: «Сьогодні новий напрям роботи – спільні сертифікати для військових за програмою підвищення професійної спроможності груп психологічного супроводу військовослужбовців. Сподіваюся, що ці три дні були для вас корисними, а здобуті знання обов’язково допоможуть вам виконувати професійні обов’язки».

психологи

Враженнями про навчання ділилися й учасники тренінгів-семінарів. Завершився захід вручанням сертифікатів.

 

Відділ інформаційної політики

 

Image
психологи